» » Big Buck Bunny 720p

Big Buck Bunny 720p

Paylaşan: MhTySr (4-08-2013, 01:26) | Görüntülenme: 115 | Yorumlar: 0
Henüz hiç yorum yapılmamış !

Yorum ekle!

İşgalciler – Squatters (2014) WEB-DL XviD – Türkçe Dublaj indir

İşgalciler – Squatters (2014) WEB-DL XviD – Türkçe Dublaj indir

İşgalciler – Squatters (2014) WEB-DL XviD – Türkçe Dublaj indirYasli bir çift koca kisin bikkinligini üzerlerinden atmak üzere tatile çikmaya karar verirler. Yasli çift evlerini kapatip tatil için yola çikarlar. Geride biraktiklari evlerine birden bire davetsiz birbirlerine deli divane âsik iki çift yerlesir. Yasli çift tatillerini bitirip evlerine döndüklerine saskinliklarini gizleyemezler. Evlerinde iki yabanciyi görünce öfkeden deliye dönen çift durumu izah etmelerini isterler. Birbirlerine deli divane âsik olan çiftte bu durumdan rahatsiz olup ne yapacaklarini sasirirlar. Bu olaylardan sonra konu daha karmasik bir hal alir.
Ölmek ve Yakılmak – Death and Cremation (Türkçe Dublaj) TEK LİNK

Ölmek ve Yakılmak – Death and Cremation (Türkçe Dublaj) TEK LİNKÖlmek ve Yakılmak – Death and Cremation (Türkçe Dublaj) TEK LİNK

Klasik ve sıkıcı bir Amerikan banliyö kasabası. Geçimini cenaze evi için bodrum katında ölü yakma işlemleri ile sağlayan Stan yalnız yaşayan, ve insanlarla olan tek ilişkisi bu krematoryum olan bir adamdır. Stan aslında kaba olduğunu düşündüğü insanları öldüren gizli bir kimliğe sahiptir. Lise öğrencisi olan Jarod, Stan’ın yanında yarı zamanla bir işe girer ve ikisi zamanla ortaklığı pekiştirirler. Bu sırada polis, kayıp olan insanları mahallede aramaya koyulur.
Frankenstein: Ölümsüzlerin Savaşı - 2014 TEK LİNK

Frankenstein: Ölümsüzlerin Savaşı - 2014 TEK LİNKFrankenstein: Ölümsüzlerin Savaşı - 2014 TEK LİNK

Şok edici yaradılışından 200 yıl sonra, Dr. Frankenstein’ın yarattığı Adam hala dünyada! Ama kendisini insanlığın kaderini belirleyecek bir savaşın ortasında bulan Adam insanlığı yok edecek anahtarı elinde tuttuğunu fark ediyor. Kevin Grevioux tarafından yaratılan “I, Frankenstein” çizgi romanından uyarlanan ve Kevin Grevioux ile Stuart Beattie tarafından senaryoya uyarlanan ve Stuart Beattie tarafından yönetilen I, FRANKENSTEIN filminde Aaron Eckhart, Bill Nighy, Yvonne Strahovski, Miranda Otto, Jai Courtney, ve Aden Young rol alıyor.
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
pop-iconİÇERİKLER
pop-iconEn Çok Sorulan Soru
pop-iconBagış Yap

pop-iconSohbet

File engine/modules/iChat/show.php not found.

pop-iconÇevrimiçi Üyeler

{online}

pop-iconFACEBOOK

Beğenerek Film Ve Programlardan Hemen Haberdar Olabilirsin..

pop-iconANKET
Sitemizi değerlendirin